Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen tojást szoktatok venni...

Milyen tojást szoktatok venni legtöbbször, vagy mindig (ketreces, mélyalmos, stb.)?

Figyelt kérdés
A zárójelben lévő számok a hivatalos kódok a tojásokon, pl. 3HU

2023. aug. 10. 08:20
1 2 3
 21/29 L.. István ***** válasza:
81%
Tollasat meg szarosat. Onnét tudom, hogy jó tojás.
2023. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Piacra járok minden héten, ott veszem egy nénitől, teljesen házi.
2023. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 L.. István ***** válasza:
100%
#22: Arra azért ne esküdj meg. A szomszéd néni sok évig ment be az első busszal a megyeszékhelyre, megvette a zöldséget meg ezt meg azt a nagybanin, aztán üldögélt a piacon és árulta őstermelőként. Bár pont a tojással a pecsételés miatt nem tudom hogy lehet megoldani, de valahogy biztos.
2023. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
66%

Ahol most lakom itt nem árulnak egyátalán 3 kodut az üzletek itt már csak mélyalmos ,szabadtartásu,vagy bio tojás van így én olyat keresek veszek ami 1kodal van ellátva vagy is szabadtartásu vagy néha 2 mélyalmosat.

Míg Magyarországon laktunk akkor mindig mélyalmosat vettem.

2023. aug. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%
Olcsó, M-es
2023. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A szavazás alapján ugyan a háztáji vezet, valójában szerintem a (legolcsóbb) ketreces.
2023. aug. 14. 15:23
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Az áruházban a legolcsóbbat, mert tök mindegy hogy mi van ráírva..

A mélyalmost is antibiotikumozott, napot soha nem látott, karotinnal és táppal etetett tyúkok tojják!..


De mivel épp most kezdenek tojni a saját tyúkjaim így végre lesz olcsón, kiváló minőségű tojásom, és nem kell az áruházi szennyet ennem.

2023. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
#27 Ezt soha senki nem állította a mélyalmosról, az csak az állatvédelemről szól tudtommal. Vegyél biotojást, ha arra vágysz.
2023. aug. 24. 12:32
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"Vegyél biotojást, ha arra vágysz."

Az meg megfizethetetlen!..


Inkább előnevelt csibéket vettem tavasszal. Most kezdenek tojni, úgyhogy hamarosan már nem kell tojásokat vennem.

2023. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!