Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sparból vásárolt paprikás...

GaborKss kérdése:

Sparból vásárolt paprikás sertéskaraj már másnap nyálkás? Romlott?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a húsospúltból, elvileg frissen csomagolva, de már most olyan nyálkás, mintha egy hetet állt volna a hűtőbe. Nincs rossz szaga, megkóstoltam, szerintem az íze is teljesen rendben van, de fura, hogy ennyire nyálkás, ezt nem tartom normálisnak. Főleg, hogy az ugyanakkor, ugyanott vett pulykafelvágott - noha elkezdett nedvesedni - teljesen a "normális" kategóriába sorolható, messze nem ilyen. Mitől nyálkásodik így a karaj? Tényleg romlott lenne?

2023. szept. 7. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Én bedobnám a kukába!Pfujjjj....
2023. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Csak vedogazos husokat veszek mar. Minden massal megjartam.

A gazosat is nezni kell nincs e kilukasztva.

A vakumos virsluket is nyomogatni kell, van e vakum.

Pultbol soha nem vennek. Soha.

2023. szept. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezekkel hogy aznapi lejáratis címkét ragasztanak rá tehát panaszkodni sem tudsz.

Mosd meg hideg vízben ha nem érzel a szagán semmi furcsát csináld meg.

2023. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen előre pácolt húsokat általában nem a legfrissebb húsokból csinálják, szóval előfordulhat ilyen sajnos
2023. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!