Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi albán pékség?

Figyelt kérdés
Kint voltam külföldön egyet se láttam, bezzeg nálunk Borsodban, szinte csak albán pékségek vannak.

2023. okt. 3. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Amiert Angliaban alban kezi automosok rabszolga munkaerovel.
2023. okt. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert sok az albán.
2023. okt. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Csak a nevükben albánok. Az a lényeg, hogy van egy alap tészta és gyakorlatilag mindent abból csinálnak. Én egyébként szeretem :-)


Üdv, egy másik borsodi.

2023. okt. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy tésztából csinálnak mindent. Ugyanaz az íz mindennek, savad lesz tőle. Nem jó
2023. okt. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert az albán (koszovói, szerb, macedón stb.) munkavállalóknak is meg kell élni valamiből :)

Egyébként a magyar pékek is elmentek az országból (vagy csak pályát módosítottak), de pékáru kell, tehát így a kereslet találkozik a kínálattal szerencsére.

2023. okt. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert olcsó és laktató.
2023. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nagyjából a legolcsóbb, igaz a legrosszabb is minőségben. Ezért van rá igény. Kb semmit nem csinálnak tisztességes úton. Se nyugtaadás, se a dolgozók bejelentése nem aszerint van, ahogyan a valóságban. Ezek alapján nehéz feltételezni, hogy a minőség előírásoknak megfelelő.
2023. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert olcsó. És hát ugye a magyarországi lakosság nagy része sajnos ár érzékeny.
2023. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom megéri nekik boltot nyitni, az is lehet, hogy pénzmosás is van a háttérben. Ázsiai boltból és kínai büféből is Dunát lehet rekeszteni, minden sarkon van egy még a kisebb városokban is. Bp-n főleg sok van belőlük és amíg a többi hely sorra zár be, ezekből a boltokból csak egyre több van. Biztos, hogy kedvezőbb feltételekkel tudnak boltot nyitni.
2023. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Magyarországra nagy igény van arra, hogy valami olcsó legyen. Én személy szerint 1x ettem albán kenyeret. Úgy emlékszem, hogy nem volt tőle bajom íz világa sem volt rossz, de annyira nem volt jó, hogy vegyek magamnak (vendégségben kóstoltam meg). És ami olcsó, sokszor gagyi is.


Az emberek mindenből az olcsót veszik. Mindig a decathlonos 80 ezer forintos biciklik jutnak eszembe:). Azok nem kerékpárok inkább egy kerékpárnak tűnő tárgyak. És mennyi olyan biciklit látok Budapesten. Rengeteget.


Az emberek inkább az olcsót veszik mindenből még akkor is ha gagyi. Természetesen most nem leszólni akartam senkit. Mindenkinek szíve joga mit vesz meg.


Miért van ennyi?


Jó helyen nyitnak pékségeket

Jó a pékárujuk illata, kinézete

Sok minden kedvező árba kerül

Ebből tudnak pénzt keresni. A piacot a kereslet kínálat határozza meg mindig.

nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!