Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Sparban kapható fagyasztott...

A Sparban kapható fagyasztott eper fele éretlen volt - mint kiderült a (nem átlátszó) zacskó felbontása után. Melyik üzletben kéne venni, hol jó minőségű a fagyasztott eper?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Sparban eddig csak ilyet vettem, sőt az egyik zacskóban egy hajszál is volt a fagyasztott eprek között.. Szerintem az Aldis teljesen rendben van, általában ott veszek
2023. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fúj, hajszál a kajában 🤮

Köszi az Aldi tippet!

2023. okt. 15. 02:41
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván nem a bolt tehet róla.Meg kell próbálni máshol venni.
2023. okt. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egy hajszál kevés, vagy sok-e attól függ, hol nézzük!


A fejen száz szál is kevés.

Az eperben egy is sok! 😄

2023. okt. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1. Végre sikerült az Aldiban fagyasztott epret venni és tényleg jobb! Köszönöm szépen a tanácsot!

És fagyasztott áfonya is lett ott véve, kellemes meglepetés volt, hogy visszazárható tasakja van. Praktikus.

De az áfonyák máshol is egész jók szoktak lenni, pl Penny, Spar.

Sajnos nálunk nincs Aldi, csak egy közeli városban és mostanában nem gyakran megyünk arra. Régebben sokkal gyakrabban.

Pedig jó az Aldi, Tandil folyékony mosószert is mindig ott veszünk évek óta, de abból most nagyon fel vagyunk töltve.

Viszont legutóbb rábukkantunk egy nagyon finom tofura is ott (Just Veg, marinált). És az üvegtészta is jó ott... Stb...

Szóval sajnálom, hogy itt nincs Aldi. :(

nov. 16. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!