Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megèri strucchúst venni?

Megèri strucchúst venni?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt vannak az ünnepek, ès anyukámék szeretik a mindenfèle ètelkülönlegessègeket, ezért arra gondoltam meglepnèm őket jó minősègű strucckolbásszal, májassal ès sonkával. (Tudtommal mèg nem ettek ilyet.) Az egyetlen baj, hogy fogalmam sincs, hogy milyen íze lehet ezeknek. A termèkek nyilván nagyon jó minősègűek, viszont nem kifejezetten olcsók, már a sima felvágottakhoz hasonlítva.

Aki esetleg már fogyasztott ilyet, tènyleg finom, különleges ízű annyira, hogy megèri megvenni? Mihez hasonlít az íze?



dec. 4. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ízre kb olyan, mint a marhahús vagy borjú, nem igazán jellegzetes, szerintem nem éri meg, vagy ha mégis akarsz, akkor kis mennyiségeket, kostolónak.
dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem éri meg.
dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 harebell ***** válasza:
100%
Ez tipikusan olyan, ami azért "éri meg", mert különleges. Finom, de annyival nem finomabb más hústerméknél, amennyivel drágább, viszont nem is elsősorban azért veszi az ember, hanem mert kuriózum. Aki ezt tudja értékelni, annak kis mennyiséget megérheti venni, sokat nem érdemes.
dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra jó hogy elmondhatja az ember hogy olyat is evett, meg kíváncsiságból milyen az íze! Ínyenceknek való! Ha ők szeretik akkor miért ne!?

Gondolom nem heti rendszereséggel akartok enni!

dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs túl jellegzetes íze.Nyilván keveset vágnak így kuriózum,árához képest nem éri meg.
dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csatlakozok a felettem szólokhoz. Nem annyira különleges ha csak az ízét nézzük. Nekem valahol egy borjú és pulyka között van ízre. Az alap textúrája meg erősen bekorkátozza a felhasználhatóságát.
dec. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, kicsi mennyisèget gondoltam venni, mivel külföldön laknak, ès csak karácsonyra jönnek haza, úgysem tudnának magukkal vinni sokmindent. Èn erről az oldalról szerettem volna rendelni, valakinek van bármi tapasztalata? [link]
dec. 5. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!