Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Valaki tud arról hogy miért...

Valaki tud arról hogy miért nem lehet már kapni a Milkyway Crispy Rolls-t?

Figyelt kérdés

#csokoládé #Milky Way #Milkyway Crispy Rolls
dec. 9. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk. Előbb utóbb, minden jónak vége szakad. Én is nagyon szerettem azt a csokit. Sajnálom, hogy itthon már nem lehet kapni. Lehet, hogy meg kéne nézni a Metro áruházban, hátha ott még lehet kapni.

Már nem gyártják, sok ilyen kedvelt termék van, ami erre a sorsa jutott.

dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd jön helyette más termék, frissítik a palettát.
dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sosem gondoltam volna, hogy valaha felmerül majd ez a kérdés a gyakorin, de köszi, mindenféle szarkazmus nélkül mondom! A kedvenc csokink volt tesómmal, imádtuk, tök jó lenne, ha majd visszahoznák!

Ugyanez volt amúgy a milky way kekszes-epres joghurtos csokijával is, már azt sem lehet kapni, arra emlékeztek?

dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én se láttam már a boltokban és csodálkoztam is, de némely kínai boltban lehet találni még :) Pont tegnap voltam az Ázsia Centerben és találtam egy dobozos, 6x2-es változatot. Be is dobtam most 2x2-t ebéd után desszertnek :D
dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!