Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szavazással! Kedveled, utálod...

Szavazással! Kedveled, utálod a tojáslevest vagy semleges?

Figyelt kérdés
Ha hozzászólásban kifejted, azt is írd meg, hogy melyik fajtára gondolsz. Savanyú, édes, édes-savanyú, köménymagos, buggyantott, csurgatott; kínai, magyar, stb recept?

jan. 1. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Egyik kedvencem.
Kedvelem.
Utálom.
Elmegy.
Szerencsére még nem ettem olyat.
Fő a változatosság.
80 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima köménymagos csurgatott tojásleves a kedvencem.
jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi ázsiai stílusban kèszítjük, nekem az egyik kedvencem. (Római kömènnyel, rizsecettel, üvegtèsztával, kis tárkonnyal, újhagymával, chilivel, buggyantott tojással)
jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A köménymagos levest is szeretem, mondjuk pirított zsemlekockával, meg a tojást is szeretem mindenféle formában, de a levesben úszkáló tojás cafrangoktól rosszul vagyok.
jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Aki nem szereti a tojáslevest, abban nem szabad megbízni.
jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Köménymagos csurgatott, egy időben elég gyakran ettünk, mert csórók voltunk, de aztán lassan kikopott az étrendből, ahogy helyrejöttünk anyagilag. Megettem, de nem lakat jól, íze sem különösen jó, akkor már inkább egy lebbencsleves (öreglebbencs, sok krumplival, tésztával).
jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelem, főleg megborsozva.
jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú tojásleves, szigorúan buggyantva. Én a csurgatottat is szeretem (szintén savanyúan, köménymagot a közelébe sem engedek, mert rosszul vagyok tőle), de a család nem.
jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!