Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megromlott a liszt?

Megromlott a liszt?

Figyelt kérdés

Vettek szuleim zsakos lisztet es fura eros szaga van olyasmi amikor poros liszt szaga van vagy nem tudom bele raktak lisztes papir zacskoba es ott van Szekrényben ahol van a kenyér es amikor kinyitom megcsap az az eros kellemetlek poros lisztes zsak szag amiota azzal főzik az etelt nem is eszek az etelbol akarmit csinal eros poros zsak szagu ize van vagy lehet nem ez a neve annak a szagnak nem tudom es hiaba mondom nekik senki nem erzi a csaladban csak én

Ja es tele volt liszt bogarral amikor vettuk de le lett szitalva, de akkor is erezni

Valaki tudja mi ez?



jan. 7. 17:44
 1/5 anonim válasza:
A liszt szerintem nem romlik meg. Valószínűleg kissé bedohosodott, beporosodott. A molylepke is belepetézik simán. Mi olyankor ki szoktuk dobni, de ahogy ti gondoljátok, nem szólok bele, hogy mit csináltok vele.
jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
A molyos lisztet célszerű kidobni. Főleg miután teleszarták a lárvák.
jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt már elengedném sajnos.
jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg amikor leszitáltuk, a szitába ilyen sok kis sarga valami maradt olyan volt mint a liszt csak sarga maradekok

Mar 2 hete azt hasznaljuk de en nem eszek belole mert én érzem azt az eros izt meg a szagot

jan. 8. 10:44
 5/5 A kérdező kommentje:
De csak en erzem a csaladba
jan. 8. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!