Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen kajákat kerüljek, ha...

Milyen kajákat kerüljek, ha holnap este randizni megyek?

Figyelt kérdés
Holnap este randim lesz. Viszont kell mennem céges ebédre, ahol sokfajta étel lesz. Mit nem ajánlotok semmiképp, és miért? 21/N

jan. 15. 21:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%

Avocado, brokkoli, kelbimbó, bab: ezektől nagyon felfújódsz és szellentened kell, és ha véletlenül szellentesz, rendkívül büdös lesz.


De nyilván kis mennyiségben nem annyira veszélyes.

jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Fokhagyma, hagyma, szerintem sejted, miért 😊 Még ha fogat is mosol, érződhet.


Puffasztó ételek, bab, káposzta stb. Puffadás nem jó érzés, a randin pedig szerintem jól szeretnéd érezni magad a bőrödben, magabiztosan.


Ha svéd asztal lesz, ne egyél össze vissza, például egy kis pörkölt tejföllel, egy kis gyümölcsleves, egy kis pizza stb., mert csak rosszul lennél utána.


Egyszerűen egyél egy tál ételt, és ennyi. Vagy még kis levest vagy desszertet. 3-4 fogást nem most érdemes betolni, eltelít, elálmosodsz, puffaszt stb.


(Ha van valami érzékenységed, akkor természetesen olyan ételt ne egyél, nehogy rosszul legyél tőle.)

jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Bab, káposzta, hagymafélék - főleg amiről tudod, hogy általában jó fokhagymásan csinálják.
jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1: Avokádó is valóban? Oh pedig azt pont terveztem enni... ☹️
jan. 15. 22:02
 5/11 A kérdező kommentje:

#2: Igen hagymát, fokhagymát igyekszem kerülni, nem is vagyok oda értük.


Igen főleg a puffadástól/ miatt félek leginkább.


Svédasztal lesz úgy tudom, de igen akkor igyekszem óvatosan kombinalni.


Szerencsére nincs semmilyen érzékenységem.

jan. 15. 22:05
 6/11 anonim válasza:
100%

Én nagyon nagy avokádó rajongó vagyok és képes vagyok megenni 2-3 darabot is naponta és utána jön a gázmérgezés.


Talán egy fél avokádó nem fog megártani. Nyilván nem tervezel több avokádót is megenni.

jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oh értem. Hát én nem sűrűn eszem sajnos, egyet terveztem enni. Az még nem necces?
jan. 15. 22:10
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem belefér. Csak babot, brokkolit, kelbimbót biztos ne egyél már mellé, mert halálos kombó lesz belőle.
jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fokhagymásat, hagymásat ne egyél, meg ne zabáld tele magad! Ha mértékkel eszel, akkor semmi nem fog felpuffasztani.
jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Túl nagy feneket kerítesz ennek a dolognak. Emberből van Ő is, gondolom nem ufó. Pár hónap múlva egymás orra alá fogtok eregetni.
jan. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!