Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű napraforgó étolaj, ami Magyarországon kapható? A legjobb ízű?

Figyelt kérdés
Hidegen sajtolt vagy egyéb?

jan. 28. 06:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok olajat használok, nincs szerintem lényeges különbség köztük. Én a Vénuszt vagy a Kunsági éden-t szoktam venni.
jan. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
A magyarországi olajok 95%-át Martfűn gyártja a Bungee csak a címke más,minőség egyforma csak a marketing számít.
jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
A napraforgóétolajnak nincs jó íze.
jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vénusz, Kunsági Éden.
jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
#2: Attól, hogy 2 terméket ugyanabban a gyárban gyártanak még nem lesz a két termék egy és ugyanaz.
jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
#5: Azért van rá példa. Dolgoztam élelmiszeriparban, volt, hogy annyi volt a "termékváltás", hogy a címkézőgépen kicserélték a címkét. Nem mondom, hogy ott is így van, de nem lehetetlen.
jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
#6: Nem. Megbeszéltük már. Csomagoló voltál, fogalmad nincs a gyártási folyamatról.
jan. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
#7: Nem beszéltünk meg semmit, palackfejtő üzemben dolgoztam, többnyire a palackfejtő gépen, amitől a cimkézőgép úgy 3m-re volt. "Váltáskor" leállítottam a gépet amíg cimkét cseréltek aztán mentünk tovább. Tényleges váltáskor üresre járattam a gépet, kimosattam a tartályt és úgy jött a másféle cucc. Szóval tudom, mit beszélek, hidd el.
jan. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
7-es idealista fiatal, aki még elhiszi, hogy az élelmiszer gyárak a vásárlóért vannak.
jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!