Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van az, hogy a rumosdiós...

Miért van az, hogy a rumosdiós Hell kávét alig veszik meg 50 (ötven) forintért?

Figyelt kérdés

Levitték az árát 50 forintra a szavatossági ideje miatt, de még így is rogyásig vannak a polcok. Szerintem finom, be is tankoltam belőle legalább 30 darabbal, még pár napig jó a szavideje. (Nem egyedül iszom meg.)


Máskor hallom az embereket panaszkodni milyen drága minden, főleg az élelmiszerek. Ők hol vannak olyankor mikor valami tényleg olcsó?



febr. 2. 06:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem vettem még energiaitalt, észre se venném, ha le lenne akciózva, mert az üzletekben nem járok annak a polcnak a közelében sem, de ha mégis meglátnám, akkor sem kéne. Ha egy csomag tészta kerülne ennyibe, hidd el, pikkpakk elfogyna.
febr. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Aki rendes kávét iszik, annak nem jönnek be az ízesített löttyök még 50 Ft ért se
febr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Szoktam ilyesmit inni, de ez nekem például egyáltalán nem ízlik.
febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#1: Ez nem energiaital. Ez kávé.

Annyira nem energiaital, hogy ital osztály helyett tej osztályon árulják a terméket.


Egyébként ha már tészta... A tejet is alig veszik 50, illetve 100 forintokért. Pedig pár napig elállna a tej és lehetne belőle kiváló étkeket készíteni.

febr. 2. 07:15
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
mer moslék
febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Mert ha kávét akarok inni akkor kávét iszok. Tudod, pohárból-csészéből, forrón, kevergetve. Ezek az izék számomra értelmezhetetlenek és úgy látszik másoknak is, ezért nem veszik. Ha neked ízlik akkor hajrá, tankolj fel belőle. Ja és igen, ez nem élelmiszer!
febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, ha neked ízlik, nyugodtan ihatod... még a szavatossági idő lejárta után is, az ugyanis csak a kereskedelmi forgalomba hozhatóság határideje.

A szavatossági idő lejárta után még hosszú ideig lehet semmi baja nem lesz, csak kereskedelmi forgalomban nem értékesíthető (de pl ajándékozható, a Vöröskereszt élelmiszer készletében sok lejárt szavatosságú élelmiszer bukkan fel)

febr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Hol árulják ennyiért? Pesten lakom.
febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Hiába olcsó, ha nem szereti a legtöbb ember, én sem innék ilyet, vagy kávé, vagy rum vagy dió, együtt nem az esetem.
febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Hol árulják ennyiért? Oda kell mennem.
febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!