Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik mogyoróvaj a legjobb...

Melyik mogyoróvaj a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Én Tesco-sat szoktam venni (bár nem sűrűn), de valahogy nagyon sósnak érzem (sósabbnak mint kellene). Az ára miatt csak egyébként. Neten nézelődtem, hátha kapható Skippy vagy hasonló, de olyan árban van, plusz szállítás hogy inkább úgy döntöttem kihagyom. Ti milyen márkájút szoktatok venni?

márc. 15. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hu, hát jó pár félét kóstoltam már. Rossmann, Dm, Müller, sajátmárkás mogyoróvajai kicsit hasonlítanak egymásra, jellegzetes mogyoró ízzel rendelkeznek. Mondhatni egész jó ízvilággal rendelkeznek.

GymBeam-es egy másik ízvilág, számomra nem annyira érződik benne a mogyoró, és nem annyira folyékony mint például a drogériás mogyoróvajak.

Biotech-es kicsit mintha 'sósabb' lenne mint a többi, de pont ez tetszik benne. A Scitec-es elmegy, ha jól emlékszem az se annyira folyékony, viszont egynek elmegy. Azt halkan jegyzem meg, hogy mindegyik másik ízvilággal rendelkezik, szóval össze se hasonlítani őket egymással. és amit leírtam, az mind egyéne preferencia alapján történt, szóval neked nem biztos, hogy ezek közül bármelyik is fog ízleni, hiszen a Tescosban ha jól emlékszem cukor, pálmazsír, és egyéb anyagok is megtalálhatóak. Amiket pedig felsoroltam, azokban csak mogyoró, és só az összetevő. De ha döntenem kellene, nem tudnék választani. :)

márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lidl vagy Aldis.
márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Én az Aldiban szoktam venni, szerintem finom, nem annyira sós, sőt a krémes változatában nem is érezni a sót.
márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bio barát bioboltban veszem vagy myproteintol rendelem mikor nagy akcio van. Utobbi szetvalik es fel kell keverni de amugy rendben van
márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben szoktam venni.
márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszem, csinàlom.
márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

A sok helyen kapható fajták közül a Nutoka volt a kedvencem, aztán egyszer vettem a Daubner cukrászdában olyat, amit ők készítenek.


Azóta csak azt vesszük.

márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
A nutoka nem mogyoróvaj.
márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dm bio. Főleg a mérete miatt (mert kicsi), de az íze is jó.
márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8


Ja, hogy nem kakós, hanem sima mogyoróvaj a kérdés?

Akkor csakis amit magamnak csinálok.

márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!