Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem jó?

Miért nem jó?

Figyelt kérdés
Vettem mogyoróvajat és nem volt jó az íze, miért van ez?

2023. júl. 31. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Izlés kérdése. Vagy lejárt a szavatossága megavasodott
2023. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Lehet olyat vettél ami alacsony minőségű termék volt.. "nutellában" is kapható ilyen utánzat ami egyenesen szőrnyű mű ízű.. nem vagyok nagy fan nutella téren sem, de az legalább finomnak mondható..


Én pl a mogyoróvajat kimondottan nem szeretem, amit vettem az se volt jó, amit csináltam pedig.. elment, de nem ízlett. De írta a recept.. szóval lehet csak szimplán nem szereted.


Sósat vettél legalább?

2023. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert mindenkinek más az ízlése.
2023. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pörkölt földimogyorót szereted? A mogyoróvajadra az van írva, hogy 100% földimogyoró? Van olyan készítmény is, amire van pofájuk mogyorókrém feliratot rakni, miközben a mogyoró aránya tíz százalék körül van.
2023. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szavatosságát nézd meg.
2023. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Augusztus-ig ó
2023. júl. 31. 15:26
 7/7 harebell ***** válasza:
100%
Nekem most ebből nem derül ki, hogy először kóstoltad és nem ízlett, vagy pedig szereted, de amit most vettél, nem volt jó. Ha az előbbi, hát ez van, ha az utóbbi, akkor lehet, hogy avas, vagy egyszerűen csak más márka, esetleg rosszabb minőségű.
2023. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!