Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol etted életedben a legjobb,...

Hol etted életedben a legjobb, legfinomabb kenyeret? Mi volt benne olyan jó?

Figyelt kérdés

márc. 16. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a Széll Kálmán téri Norma vitte a prímet. És nem is kenyér, hanem egy munch-os szendvics. Mindenkinek ajánlom.


A második helyezett saját készítésű volt, de kibróbálom a 3#-ast. Köszi❤️

márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A sajátom, de szerintem még lenne feljebb is, ha kemencében sütném.

A legjobb benne, hogy egy energiabomba.

Melegen is finom, csak úgy magában. Viszont napról-napra veszít az élvezeti értékéből. Energiájából nem annyira.

A karamellizálódott ropogós héja a legfincsibb.

Saját magam által termesztett búzából készül, szóval már nagyon az elején ott vagyok a folyamatnak. (Magában már a búzamag is finom.)

Megörlöm a búzát lisztté és egyből elkezdem a tészta készítését melegében (teljes kiörlésű, formakenyér). Éppen most várja egy adag, hogy elkezdjem őrölni..

Van egy pék, aki hasonló technológiával készíti mint én, az is finomakat süt, de számomra hiányzik belőle egy kis plusz, ami viszont az én kenyereimben meg benne van.

(Mondjuk ő pék és nem paraszt, mint én.)

márc. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Németországban házi barna kenyér.
márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A nor/ma teljes kiőrlésű kenyere. Na az isteni
márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Itthon amit az albán pékségből hozok
márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olaszországban egy étteremben, előételként. A belseje nagyon puha, a héja pedig finom ropogós volt. Isteni volt az illata, és még egy kicsit meleg volt.
márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!