Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vásároltok a multiban tojást?

Vásároltok a multiban tojást?

Figyelt kérdés
Többször vásároltam már "friss" tojásnak hirdetett tíz darabos, vagy 30 darabos tojást több multiban is és mindig van benne olyan, ami felütés után olyan büdös, hogy felfordul a gyomrom. Én most már fizetek többet, de a piacon, vagy kis boltban veszem a helyi termelőktől vásárolt tojást és kerülöm a "nagy márkákat". Hogy vagytok ezzel?

márc. 30. 08:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Lidlben, Aldiban veszek, nem volt még gond.
márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban vásárolok mindig, régen Sparban amikor máshol laktam, soha nem vettem büdös tojást az elmúlt kb 13 évben (mióta magamra vásárolok). Általában egy 10 darabost a vásárlás után kb egy hét alatt elhasználok, nálam sem romlik meg. Plusz hűtőben tárolom, de szerintem ez tojásnak mindegy.
márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Csak szabadtartású tyúk tojását veszem, még nem volt gond vele akkor sem, ha nagy üzletben vettem.
márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem volt még gond vele
márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én bio tojást veszek a multiban is, ill. néha szabadtartásút.
márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb. kétszer futottam bele záptojásba az elmúlt években, mindkétszer házi forrásból. A boltival még nem volt bajom azon kívül, hogy időnként hiába nézem meg, töröttet veszek. Azokat nem szoktam elhasználni (Spar, Lidl, Tesco).

Nálunk időnként sokáig áll otthon a tojás, úgyhogy, bár hűtőben tartjuk, érthető számomra, hogy miért romlott meg az a kettő.

márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!