Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire vagytok lesokkolódva...

Mennyire vagytok lesokkolódva az élelmiszerárakon, amikor vásároltok?

Figyelt kérdés

Én nagyon. Mindig tudatosan vásároltam és főztem, menütervet csinálok, igyekszem nem venni felesleges dolgokat és kihasználni az akciókat, üdítőt egyáltalán nem veszünk, nasit is ritkán.


De azért nem szeretnénk krumplistésztán élni, továbbra is igyekszünk változatosan enni és a kisgyerekünknek természetesen mindennap van itthon friss gyümölcs (imádja, neki az a nasi), így viszont olyan elképesztően sok pénzt hagyunk ott a kasszánál tavalyhoz képest...



2022. jún. 17. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. :(
2022. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

A krumplistészta már lassan drágább, mint a rántott csirke.

700 alatt nincs tészta lassan.

2022. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Semennyire.
2022. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Qwa drága minden. Kb 50-100%-al mentek fel az élelmiszer árak 1 év alatt. A hivatalos inflácios adat csak mese
2022. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Itt Ausztriaban is... egy vaj 3 eur, nemrég még 1.39 volt...
2022. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem gondoltam volna, hogy a lecsó vagy a sajtos makaróni egyszer a középosztály hétvégi ebédjévé avanzsál.
2022. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyen. A nagybevásárlás, amit rendszeresen megteszek, másfélszeresére drágult. Amikor ez először tudatosult bennem, háromszor átnéztem a blokkot, hogy mégis mi a bánatot vettem, ami ennyibe kerülhetett.... de semmi extra, csak a szokásos kamra-feltöltés: liszt, tészta, tojás, rizs, zöldségek, hús, mirelit, stb. Szinte 0 nasi, üdítőt nem iszunk, mifelénk a citromos víz megy és a tea. És mégis, annyi pénzt otthagyok a bevásárláskor, hogy szinte fáj fizetni.
2022. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Én Angliában élek. Minden hét elején a vásárlói számlámra utaljuk a heti kajapénzt. Az utóbbi időben már dupla összeget költünk 1 hétre mint eddig. Jövő héten hétfőtől megint + pénzzel kell felemelni a kajapénzt, mert napi szinten emelkednek az árak. Egyébként pont ma mondtam a férjemnek, hogy leállok a kocsival is. Hazafelé menet láttam, hogy a benzin ára 2 gbp/l. Ez rengeteg.
2022. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már elengedtem ezt.. olyan árak vannak, hogy esélytelen kategória, hogy spórolni tudj.
2022. jún. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ha rendelsz ételt vagy éttermezel az szintén drágább. Jobban megéri a főzés. 2-3 napig ebédre vagy vacsira ugyanazt eszed. Bízni kell benn hogy pár hónap és vége a háborúnak.
2022. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!