Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan szokjak le az állandó...

Hogyan szokjak le az állandó csoki,nasi evésről?

Figyelt kérdés
Nem bíroo ki egy napot se,úgy,hogy ne egyek csokit,vagy valami csipszet (nasit).Mikor anya leküld a boltba,hogy hozzak valamit,nem bírom ki,hogy ne vegyek magamnak finomságokat.Lehet az keksz,valami piskóta,cukrok,mindent be akarok falni.Nem vagyok dagadt,nem is az miatt vagyok magamra elégedetlen,hanem azért,már nagyi,és anya állítása szerint is,a sok édességtől lesz csupa pattanás az arcom.Mit tegyek hogy ezt elkerüljem?

ápr. 10. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Legyél erős és ne vedd meg őket! Ha nincs otthon semmi, az jobb, mintha már otthon lenne, mert ha már megvetted, akkor kevésbé tudod megállni, hogy megedd.
ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg le akarsz vele állni, akkor csak el kell határozni.


Néha nyugodtan megehetsz egy-egy csokit de tényleg ne legyen mindennapos szokás.

ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Jövő héten jelölj ki egy napot előre pl a csütörtököt amikor semmi ilyesmit nem eszel.

Utána héten csak 5 nap ehetsz a héten de mindegy melyiken.

Utána héten csak 4 nap.

Utána csak 3.

Utána csak 3 de mindig csak egy marokkal. Max pár kocka csoki vagy max egy marok gumicukor.

Stb stb

ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem megy a mértéktartás. Csak úgy megy, ha teljesen megvonom magamtól az édességet, mert ha elkezdem enni, akkor nem bírok leállni vele. De ki kell tapasztalni, hogy neked mi a jó módszer. Lehet, hogy neked megy a mértékkel nassolás is, amivel nincs probléma.
ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!