Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik bevásárlóközpontban...

Melyik bevásárlóközpontban érdemes csemege uborkát venni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet áll fenn, hogy vállalkozásba kezdtem és nem olyan gyümölcsöző még a dolog, így lemondtam fölösleges luxus szolgáltatásokról, mint pl. a nasik. Ennek az lett a következménye, hogy itthon nem volt semmi másom egy idő után, csak anyukám csemege uborkája. Nyilván ugyanolyat nem fogok a boltban kapni, de szeretnék egy próbát adni neki és nem szeretném anyukámék elől felzabálni az összeset, mert nincs még szezon és nem tudunk eltenni most...

Viszont, az érdekelne, hogy ár-érték arányt tekintve hol tudnék jó és olcsó csemege uborkát venni? Néztem az Auchan és Tesco oldalát és azt is láttam, hogy a Tesco-nál talán olcsóbb... csak sajnos nem tudom megengedni magamnak a kísérletezgetést, főleg úgy, hogy 2 nap alatt megeszek 1 befőttes üveggel. Qz ALDI-s meg LIDL-ös ubikról nem sok mindent találtam, meg a SPAR-t nem néztem.


Ha van bármilyen jó tanácsotok ezzel kapcsolatban, kérlek, osszátok meg és előre is köszönöm szépen!



ápr. 15. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A CBA-s, Lidl-s, Sparos mind elfogadható. Sparosból van 3 féle méret, a kicsi drágább, a nagy olcsóbb. Nyilván a Bonduelle is jó, de annak eszetlen ára van, annyit nem ér.
ápr. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A nagy Levin ***** válasza:
76%
Nekem a COOP saját márkás, ami bejön.
ápr. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Élelmiszerboltokban.
ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Akciósat kell keresni és minél nagyobb kiszerelésben.Egyébként a Sparos nem rossz és árban is tűrhető.
ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sparosat és Tescosat szeretem.
ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mivan
ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokan említettétek a Spar-t, így most onnan vettem ubit, ki is próbáltam. Egyelőre erre azt mondom, hogy szerintem jó minőség, egészen hasonlított anyukáméhoz. Próbaképp még a Tesco-sat, Lidl-öset és Coop-osat fogok még megnézni.
ápr. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!