Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nyúlhús helyett csirke lehetsé...

Nyúlhús helyett csirke lehetséges?

Figyelt kérdés

Több érdekes nyúlhús recepet olvastam mostanában, szivesen ki is próbálnám némelyiket, de a családomban senki nem eszi meg a nyulat.

Ezért arra gondoltam, hogy helyettesithetem-e pl. a nyúlcombot csirkecombbal?

Azt tudom, hogy valamennyire más lesz az ize, de szerintetek igy lehet még finom az étel, vagy valamit még módositani kellene (füszerezés), vagy más húsfélét keresni vagy mit kéne még figyelembe vennem?


Elöre is köszönöm azoknak, akik értelmes választ adnak.



2012. febr. 18. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én is úgy ettem nyúlhúst, mert nem mondták meg nekem hogy mi az, és rájöttem hogy a legfinomabb hús, amit valaha ettem!

Te is tedd azt, a csirke is finom , de a nyúlhoz semmi sem hasonlitható össze!

Mondd nekik hogy csirke és meg fogják enni! ;)

2012. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is így etettem meg a férjemmel és a lányommal nyuszit!Azt mondtam nekik,hogy csirke és simán megették,Ezt eljátszottam velük 2-3 alkalommal,aztán megmondtam,hogy nyúl volt.

Igazából csirkével is el lehet készíteni ugyanazokat a fogásokat,akár ugyanazzal a fűszerezéssel is,de azért mégsem lesz olyan,mint a nyúl!

2012. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A nyúlhús recept nyúlra van kitalálva, nem csirkére. Csirkével más az íze.
2012. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ismerik a nyúlhúst és nem szeretik!!!

Aki nem veszi észre, hogy nem csirkét eszik, az nem érzi rendesen az izeket vagy nem tudja, hogy milyen a csirke ize.

Ezek a tippek sajnos nem segitenek, de azért köszönöm, hogy irtatok.


A kérdésem az, hogy mit kell figyelembe vennem, ha a nyúl helyett csirkét fözök, más füszerzés vagy hasonló.

2012. febr. 18. 14:07
 5/14 anonim ***** válasza:
A húsnak más az íze, a csirkét nem tudod úgy fűszerezni, hogy olyan legyen mint a nyúl!
2012. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A helyedben max. annyit tennék, hogy a családnak készítenék valamit csirkéből, saját magamnak pedig nyulat sütnék, és "tele-pofával" enném, a 10 ujjamat is megnyalnám.

Meglehet, hogy amikor nem látod, a maradék nyulat pár óra múlva valaki megvámolná, később már nem is annyira tiltakozna ellene. Sokan azért mondják, hogy valamit nem szeretnek, mert nincsenek az ízéhez hozzászokva, de ha azt látják, hogy más milyen jóízűen eszi, szívesen megkóstolja ő is.

2012. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma14:09-es: azt tudom, hogy nem lesz nýulize a csirkének, de nem is ezt kérdeztem.


ma 15:34-es: a családom NEM SZERETI a nyulat, és akkor sem fogja szeretni, ha én megeszek elöttük egy mázsányit belöle.

2012. febr. 18. 19:22
 8/14 anonim ***** válasza:

15,34 vagyok.

Ha NEM SZERETI a családod a nyulat, akkor pedig minek akarod átvágni őket, úgyis megérzik rajta, és csak feszültséget szül az erőszakosságod. Ha NEM SZERETIK, akkor ne erőltesd.

2012. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ma 15:34-es: NEM akarom átverni öket, hanem arra vagyok kiváncsi, hogy egy receptet, ami nyúlcombból készül, el lehet-e csirkéböl késziteni, illetve mit kellene máshogy füszerezni, hogy jó izü és hasonló állagú legyen.
2012. febr. 18. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező. kicsit ellentmondásos amit irsz, ha nem szereti a családod a nyúlhúst, akkor ne csináld meg és kész - csináld meg csirkéből, de kábé ez olyan mint ha halászlét akarnék csinálni marhahúsból - ugyanaz az alapanyag, de tök más íze lesz.
2012. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!