Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kenyéren, 'konzerves' májkréme...

Kenyéren, 'konzerves' májkrémen, paradicsomon és uborkán napokig ellenék. Más is ilyen 'igénytelen'?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 17:24
 1/6 anonim válasza:
én is
2012. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így párszor. Ha pár napig tart, az még nem baj.
2012. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből egyedül a májkrém gáz, de az nagyon. Cseréld le csirkemellre, és már nem rossz. :)
2012. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
párom ilyen volt :D mikor még nem voltunk együtt, májkrémen élt. felmentem hozzá, mindig megkínált májkrémes kenyérrel. nem azért, mert nem tellett neki másra, csak nem igényelte, elvolt ezzel, agglegény létére :)) azóta már együtt élünk és minden nap főtt ételt eszik :) én nem tudnék napokig "hideg" kaját enni, megunnám :)
2012. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is simán, de sajnos nagyon hízékony vagyok, így nem engedhetem meg magamnak a kenyeret és májkrémet. De ha nem szaladna fel rám 1 hét alatt 1 kiló a kenyérfogyasztástól, simán. Csak tényleg 3 hétig ettem naponta 5-8 deka tk kenyeret pici felvágottal és máris felkúszott a mérleg. Ezt onnan tudom, hogy 3 hét után álltam újra mérlegre, és 3 kiló plusz volt rajtam, pedig nem ettem semmiből többet, csak ráálltam arra a 3 hétre a a tk, kenyérre.
2012. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doboszoli ***** válasza:
100%

Napokig lehet. Hány nap után kívánnál meg egy jó levest, vagy bármilyen meleg ételt?

Az esztendő 365 napos, utána újra kezdődik.

2012. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!