Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A májkrémben tényleg van...

Neymar1 kérdése:

A májkrémben tényleg van mágnes meg gumi?

Figyelt kérdés

#gumi #mágnes #MÁJKRÉM
2013. máj. 24. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

ha káros lenne az alapvető egészségre akkor nem lehetne forgalmazni

szóval meghalni nem fogsz tőle, de azért májkrémet enni nem tartozik a legegyészségesebb dolgok közé

2013. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kóla is káros az egészségre mindenki tudja és mégis forgalomban van...
2013. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És az hogy nem halsz meg az nem egyenlő azzal hogy károsítja az egészséget.Meghalni tényleg nem halsz meg tőle.Alapvetően jó lenne ha végre arról írnátok ami a kérdés.Én speciel nem tudom hogy van e benne mágnes de volt egy haverom aki húsüzembe dolgozott nem mondom a gyár nevét, bár anonym vagyok, de sok szörnyűséget hallottam , úgyhogy szerintem , nem csak az lehet benne bármi előfordulhat kedves kérdező(Az előző is én voltam)
2013. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr Lecter válasza:

Ki tudja mi van benne...

Inkább kerüld az ilyeneket.

Szakácsként tanították, hogy az összes konzervekben, meg hasonlókban mik vannak (inak, mócsing, kötőszövet, stb). Ezt pedig egy hivatalos könyvben írták.

Mikor a halaknál jártunk, akkor a hekkre és a pangasiusra csak annyit mondtak, hogy "Ne akard tudni mivel etetik őket!" Akkor képzelheted.

Úgyhogy szerintem kerüld az ilyesféléket.

Persze ha nagyon akarsz és ízlik valamelyik, akkor egyél belőle, de akkor is inkább a drágább fajtával próbálkozz szerintem.

2013. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Claww válasza:

Mágnes meg gumi nem hiszem hogy van benne..de mindenféle undorító dolgokból tevődik össze.

Amig nem tudtam hogy mikből készitik addig szerettem..de ma már okosabb vagyok és én nem szeretnék midenféle belet inat meg ki tudja még mit megenni...

2013. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!