Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A (kecskeméti) Fornetti...

A (kecskeméti) Fornetti pékáruk tartalmaznak állati eredetű fehérjét vagy zsiradékot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem igazán egészségesek ezek az ételek, de néha rákényszerülök a fogyasztásukra. Az összetételükről nem találtam túl sok infót. Köszönettel várom a válaszokat!
2013. máj. 28. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a kecskeméti Fornettit, de mivel franchise-ban működnek, ezért mindenhol ugyanolyan kell hogy legyen. És igen, tartalmaznak. Elég csak a sajtra gondolni a tetején ha sima pogiról beszélünk, ha bármilyen töltött, megkent, megrakott pékáruról, akkor pedig teljesen egyértelmű.


Bár én nem látom, hogy miért ne lenne egészséges. Nem károsabb, mint bármi más étel, csak mértékkel kell fogyasztani a magas kalóriatartalma miatt.

2013. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Persze, a tetején lévő sajtban zsiradék is van. Én állati eredetű zsiradékra illetve állati eredetű fehérjére gondoltam. Ételallergiám van, ezért lenne jó tudnom ezeket.

(Magával a sajttal, tejtermékekkel nincs gondom.)

2013. máj. 29. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!