Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szoktatok enni a kalácshoz...

Szoktatok enni a kalácshoz (fonott) sós dolgot, pl. felvágott, sonka, bacon, vagy csak vajat, dzsemet, lekvárt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Neeeem,elég furi lenne.

Mi csak megvajazzuk és egy pohár kakaót iszunk hozzá.

Miért kérded valaki már próbálta

2013. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen ,frisshez vajat , amikor meg már 1-2 napos megpiritom a kenyér piritoba és vajazom lekvározom

húsvétkor meg reggelire a sonkához csak kalács jár ..

2013. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen :) sonkát, felvágottat, bármit, itt szabolcsban ez a "divat"
2013. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húsvétkor mit csinálsz? Amúgy én még a bundáskalácsot is imádom.
2013. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi! :) nem ettem még, csak most ez van itthon, nincs kenyér, és gondoltam, megeszem baconnel :)

húsvétkor nem szoktunk kalácsot enni.

2013. máj. 31. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Vajas kalács + sonka tipikus húsvéti dolog. Sima kenyérhelyettesítőnek nem szoktam használni, de pl. pirítva még füstölt lazachoz is isteni.
2013. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fonott kalács amolyan édes(ség), nem tudom miért..szóval vaj + lekvár/méz/nutella, tejjel, kakaóval, kávéval.
2013. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát végül én rászoktam :D ez, amit veszek, nekem nagyon ízlik, Lidl-is mini kalács, annyira nem édes, kb. az egyik pékségben is hasonló ízűre sütik a kiflit, szóval nem vészes, és rákaptam, most már csak ezt eszem azóta :D
2013. jún. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!