Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit egyek, hogy hízzak?

Mit egyek, hogy hízzak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szokszor kell egy nap enni (legalább 5 alkalom).

De egyszer régen találtam a neten valamit, és be is jött. Úgy nézett ki, hogy:

09:00-majonézes kenyér szalámi

12:00- sült hús sült krumpli

16:00-stb

Valami ilyesmit ha tudtok tanácsolni az nagy segítség lenne!

A magvaktól kiütök, szóval azt inkább hanyagolnám.

Olyan állapotban vagyok, hogy a háj is izomnak fog tűnni rajtam, szóval bunkók kíméljenek.

Előre is köszi a válaszokat!



2013. jún. 17. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ha már van valami, ami bevált, miért írsz ki kérdést?

2. Ha nem zavar, hogy hájat szedsz fel, akkor nem kell gondosan összeállított étrend. Bármit ehetsz. Leginkább azok az ételek fognak "segíteni", amelyekkel a táplálkozási útmutatók szerint óvatosan kell bánni: chipsz, szalonna, sütik...

2013. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Édesség, meg kenyér, tészta. A zsírtól nem hízol eleget, viszont a koleszterin meg triglicerid szintedre nincs túl jó hatással. Szóval inkább szénhidrátot fogyassz, attól csak cukorbeteg leszel.
2013. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mogyoróvaj/mogyoróvajas süti minden mennyiségben :) mondjuk nem gondolkoztam még, hogy ettől is kipattogzik e az ember, én nem szoktam. :) Csak sajnos nekem fogyni kéne >.<

Tényleg jó sok tészta, fehér kenyér, cukros üdítők... Segíthet ha megfelelő vitamint is beviszed, attól farkas éhes tudsz lenni. Mondjuk ilyen időben nem sok kedve van enni az embernek :/

2013. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az stb az nagyon finom, es meg hizlal is. Ajanlom neked.
2013. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!