Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit lehet csinálni a keserű...

Mit lehet csinálni a keserű uborkával, hogy ehető legyen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Kidobni és újat csinálni.
2013. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
semmit
2013. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Másikat venni helyette
2013. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Keserű vagy savanyú? Mármint ecetes uborkáról van szó, vagy romlottról? Mert ha ecetesen van eltéve, és nincs elromolva, akkor azt úgy meg lehet enni.
2013. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mielőtt elteszed azelőtt addig vágd a végeit amig nem érzed már a keserű ízt. vágsz egy kicsit megkostolod, ha keserű vágsz még egy kicsit ezt addig amig jo nem lesz.

ha csak egy is keserű akkor mind keserű lesz

2013. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A keserű uborkát nem kóstolgatni kell, hanem egy-egy kiskanállal be kell venni az őrleményből, mint többnyire a gyógyító dolgokból szokás. Állítólag a koleszterint is csökkenti és a vércukrot is lenyomja. Megettem egy tasak keserű uborka port de nem csökkent a cukor tőle.

[link]


Aztán kipróbáltam a CLA kapszulát. Azt akár édes cukros dolog fogyasztva, a cukor étkezés után 5 órával lecsökken 5-ös érték környékére.


Igaz, "kicsivel" többe kerül de mivel rendesen leviszi a cukrot ezért megéri a havi adag 3.600,-Ft-ot.


Igaz, a havi keserű uborka por az csak egy ezres, de nem is használ annyiért, legalábbis ahogy tapasztaltam.

2013. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!