Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Qurrito-szerű ételt lehet-e...

Qurrito-szerű ételt lehet-e valahol kapni/enni?

Figyelt kérdés

Ez évben a KFC gyorséttermekben kapható volt a "qurrito" nevű étel, ami -számomra legalább is- kellemes kulináris élményt okozott. Mivel mára már levették az étlapról, és egyik kedves barátom nem tudta megtapasztalni ízvilágát, ezért kérdezem:


-lehet-e még valahol kapni ehhez hasonló ételt?

-BP-n vagy környékén esetleg egy étteremben hasonló finomságot lehet-e enni?


[link]


Köszönöm a válaszokat!:3



2013. aug. 16. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Hova jut ez a világ...


A "quirrito" a KFC-féle lebutítása, ellopása a mexikói quesadillának, amit akármelyik mexikói étteremben, étkezdében megkapsz. Az elnevezés második fele a burritoból jön, de a kép alapján köze nincs hozzá, csak kellett valami a marketingeseknek.

2013. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm a választ az első sort kivéve. Nem értem miért kellene ismernem az Ön által megnevezett étel eredeti nevét,ezért kérdeztem meg, tekinthetjük így is, s emiatt írtam idézőjelbe az étteremlánc által kitalált marketingnevet. Véleményem szerint ebből kifolyólag nem lehet indokként használni a kérdésemet a világ lezülléséhez vezető probléma példálózásaként.mrdrb
2013. aug. 16. 20:31
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Kérdező, te alaposan félreértetted az első válaszolót! :-D

Nem téged kritizált, hanem a KFC marketingjének - marketingesének szólt a válasz első sora...

Nem a te hibád, ha nem ismersz egy mexikói ételt, és a válaszoló sem téged marasztalt el emiatt.

2013. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem valóban nem így jött át, de lehet velem van a gond.:) Ha így van, elnézést és 2x-en köszönöm a válaszokat!:3
2013. aug. 16. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Qurrito szerű ételt bármelyik mexikói étteremben kapsz. De Qurrito-t már nem lehet venni sehol!
2013. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a qurrito ízének nem sok köze van a rendes quesadillas ízéhez! mind a kettőt volt már alkalmam kóstolni! A qurrito inkább olyan bbq-s volt, nem?
2013. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!