Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A holland toast vagy az...

A holland toast vagy az abonett jó lehet kenyér helyett?

Figyelt kérdés
Itthon, mint a legtöbb átlagos háztartásban fehér kenyér van. Minden másnap vesznek a szüleim kb egy egészet, aztán azt esszük. De sokszor tapasztalom, hogy már nem kívánom a kenyeret, félig tudatosan is, mert nem egészséges, meg tényleg nem kívánom egyszerűen. Ezért gondoltam hogy vennék esetleg holland toastot, mert már kóstoltam és szerintem finom, de nem tudom az mennyivel jobb mint a fehér kenyér?! Vagy még az Abonettra gondoltam, igaz annak annyira az íze nem jött be, mint a toastnak. Olyan kenyeret venni meg ami teljes kiőrlésű nekem nincs pénzem, meg ne mis lenne takarékos mert csak én enném úgy is én meg napi 2 szeletet fogyasztok kb, szóval el se fogyna csak megromlana, ezek meg bírják sokáig, nem romlanak el. Tanácsokat várok :)

2013. szept. 3. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem kéred meg a szüleidet, hogy vegyenek egy-egy kicsi fehér és rozskenyeret is?


Ha kétszersültre meg Abonettre jutna pénz, ez is beleférne.

2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fehér kenyér egészségesebb, mint az Abonett. Csak reklám, hogy az jobb. Ha csak két szeletet esze naponta, az nem árt, és nem is hízol tőle.
2013. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az abonettben semmi tapanyag nincsen,nem lesz eleg belole 2 szelet. A feher kenyer sem artalmas,2 szelet plane nem. Rakj ra szendvicskremet, valtozatos felteteket, zoldseget melle. A rozsos,magos kenyer tenyleg finomabb, taplalobb. Vegyel a peknel,kerd meg,hogy szeleteljek fel. Kiveszel belole par napra elegendot,a tobbit lefagyasztod vagy hutoben tarolod,igy nem szarad ki vagy romlik meg. Probald meg, nem draga az sem.
2013. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem kérem meg őket, mert amikor kértem hallani se akartak róla. "Nem divatolunk..."
2013. szept. 4. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsebpenz?
2013. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!