Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit tehetek édességmánia ellen?

Mit tehetek édességmánia ellen?

Figyelt kérdés
A bajom az, hogy ha pl. veszek egy csomag nápolyit, akkor nem tudom azt mondani, hogy eszek 3-at a többit meg elteszem másnapra. Egyszerűen úgy érzem, meg kell ennem az egészet. Egyébként is nagyétvágyú vagyok.

2013. szept. 11. 23:30
 1/7 anonim válasza:
0%

Megeszlek!

-

Ha nincs csokid!

-

-

Ha van majd utána?!

:)

2013. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Egyszerűen nem veszek ilyesmit, így, ha kaparom is a falat, nem tudok elcsábulni. Máshogy nem megy.
2013. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rágó jött be. Az van itthon mindig, meg gyümölcs. Más édességet direkt nem veszek.. ha lenne itthon.. ajjjajj :D
2013. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél ilyeneket. Én is ilyen vagyok. Ha veszel, akkor is csak picit, pl egy túró rudit vagy egy balatonszeletet max. És nekem az aszalt gyümölcs, mazsola vált még be, talán nem annyira káros. És néha a tictacból bekapok egy szemet vagy fogat mosok.
2013. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Ez eleg egyszeru. Onuralom kell es kesz. Nincs olyan,hogy nem TUDOD abbahagyni! Nem AKAROD! Mert ha akarnad,nem is vennel ilyeneket.
2013. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A cukor függőséget okoz és minél többet eszel, annál jobban kívánod. Ez nem a te gyengeséged, ez csak biológia-mindenkire így hat a cukor.

A legjobb, ha tényleg meg se veszed az édességet:) Ráadásul az ízlésedet alakíthatod is. Én is imádom az édességet, de ha két hétig nem eszek, utána egy túró rudit nem bírok megenni, mert egyszerűen túl édesnek érzem. (A kihagyás alatt gyümölcsöket azért eszek természetesen! Ki se bírnám nélkülük...)

2013. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél diabetikus nápolyit, cukor szegény . Ha lehet vegyél kisebb csomagolásban .Vagy egyáltalán ne vegyél így nem lesz otthon nápolyi amit megehetsz.Ha édességre vágy, egyél gyümölcsöt
2014. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!