Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért adják nálunk aranyárban...

Miért adják nálunk aranyárban a Hamburgert?

Figyelt kérdés

Olyan árakat tapasztalok hogy égnek áll a hajam!

Méreg drága alapanyagokból van össze állítva mindenhol?



2013. szept. 15. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mirelit húsból van szinte mindenhol. A hely bérlését, számláit, a munkaerőt..... stb fizeted meg. Ha zavar az ár akkor csinálj otthon hambit. Én is azt szoktam :D
2013. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs aranyarban. Szinvonalas helyeken kell enni,akkor minosegi alapanyagokbol keszul es megeri az arat. Ne a palyaudvaron,aluljaroban stb. vegyel.
2013. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyébként igen. Itt nálunk Gyömrön is 1020-ért ettem óriás hambit. Akkora volt, mint egy cipó, három hús volt benne, sok zöldség meg hagyma. Nem muszáj ragaszkodni ehhez a Mc Donald's mizériához. :) Amúgy más oldalakon engem kifejezetten zavar, ahogy osztják az észt: "Hízlal! Meg fogsz dögleni!" Mások pedig: "Nem is egészségtelen!"
2016. márc. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy #1 mondja, ha egy mód van rá csináld magad, legalább tudod, hogy mit eszel.
2016. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyiért adják, amennyiért megveszik!!!!!
2016. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!