Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortillát házi hamburgert...

Tortillát házi hamburgert vendégeknek adni ciki?

Figyelt kérdés
Vasárnap jönnek hozzánk vendégségbe 6 felnött 4 gyerek . Arra gondoltam ,hogy tortillát ,és házi hamburgert adnék : Du jönnek a vendégek ,tehát nem ebédre . Mégis lenne valami ,és csinálok még sütit is ..
2013. jan. 19. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.Nekem.tetszik az ötlet.Arra figyelj oda,hogy a hagymát nem.mindenki szereti,szoval elötte kérdezz ra,vagy frissen csinald,mikor már ottvannak.
2013. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zsolt75 ***** válasza:
100%

Nem ciki. MI is voltunk már Hamburger buliba. Direkt erre hívtak meg. Mond te is nekik , hogy Hambi buli lesz, így még lehet jobban örülnek a dolognak.


Ha meg mégse, hívj meg minket, én tuti örülök az ilyesminek.

2013. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Minden össze darabolok kiteszem tálakba és mindenki magának rakhatja össze amit szeretne ,hamburgerébe és a tortillába .


A gyerekek biztos élvezik majd : Bizom benne ......kicsknek vettem gyerek kötényt ,hogy azt kenjék össze ne magukat . Aztán ezt haza vihetik..

Köszönöm a válaszokat...

2013. jan. 19. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit házilag készítesz, abban benne van a munkád,a szíved-lelked, és nem utolsósorban a jó alapanyagok is.

nyugodt szívvel vágj bele, a vendégeid is értékelni fogják.

egy du-i "partyhoz" tökéletes, ahogy leírtad.

2013. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsolt75 ***** válasza:
100%

Te ez olyan jól hangzik, hogy kedvet kaptam egy hamburgerhez. Persze csakis házihoz!


Tuti jó móka lesz... Kár , hogy nem vagyok hivatalos :-))))

2013. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Jó ötlet! :) :D
2013. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!