Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Finom ez a puding? Szeretitek?...

Finom ez a puding? Szeretitek? Sütibe jó lehet? Pl. Tennék a sütibe egy vaníliás, és egy ilyen tuttifruttisat . Szerintetek finom lenne így? -->

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. szept. 26. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindketto finom,de ne keverd. A krater sokkal jobb az eredeti szerint. A truttifruttit en inkabb egy alapmuffinba tennem,biztos feldobja. De persze proba szerencse:)
2013. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor nem merem beletenni :) Csak azért gondoltam,mert itt is láttam más pudinggal :) : [link] Muffinba hogyan lehet pudingot tölteni hogy ne follyon ki ?
2013. szept. 26. 22:02
 3/5 A kérdező kommentje:
*folyjon
2013. szept. 26. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos van sok modja,de nekem ez valt be. Elkeszitem a pudingport de 5 dl tej helyett csak 2,5 dl-t hasznalok, hogy surubb legyen. A formaba teszek egy kanal tesztat, ra egy kis pudingot majd befedem tesztaval megint.:)
2013. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! Kipróbálom majd :)
2013. szept. 27. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!