Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Dióbél tárolása, hogyan?

Dióbél tárolása, hogyan?

Figyelt kérdés

Tavaly dióbelet tettem egy pár liszteszacsiba.De észrevettem,hogy molyszerű valamik támadták meg.


Hogy érdemes tárolni.Nylonzacskóban tudom, hogy nem,mert megpenészedik. valami ötlet,


2013. szept. 30. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd a fagyasztóba légmentesen záródó dobozban, ott nem avasodik és semmi nem tud beleköltözni.
2013. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsönek van igaza, fagyaszd le, úgy eláll minden gond nélkül.
2013. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fagyasztó : Viszont ha tudod ,hogy mikor fogod használni elötte pár -órával ,vagy előtte este vedd ki a fagyasztóbol : leszárad róla nedveség ,és jobb használni ,vagy darálni ha az kell ..
2013. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor más biztos tárolási mód nincs...
2013. szept. 30. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
nejlon zacsiba szoktam a fayagsztóba tenni
2013. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Én a gyomromban szoktam tárolni, hidd el, hogy az a legjobb hely neki! :-D
2013. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kiterítem egy papírra a konyhában, hogy kiszáradjon és a konyhaszekrényben tartom egy üvegben, még soha nem lett baja, igaz az a szekrény szellőzik, mert van rajta egy nyílás az utcára.
2013. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!