Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudtok mondani finom fagyaszto...

Tudtok mondani finom fagyasztott ételeket? :D

Figyelt kérdés

B@lfasz vagyok a sütéshez/főzéshez.

Tudnátok mondani finom fagyasztott ételeket? Pl halrúd, fagyasztott zöldségek, sajttal töltött pulykamell, stb.



2013. okt. 11. 21:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
riprop:) én imádom és nagyon egyszerű elkészíteni, kb 10 perc:D
2013. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Háát.szerintem ezekből nagyon nehéz megtalálni az "ehetőt " :D Vannak azért olyan ételek,amiket nem nehéz megcsinálni . Pl.egy rántott húst,rántott sajtot simán megtudsz biztos csinálni :) Vagy ha annyira nem megy a főzés,akkor vannak még ezek az alapok , pl néha ezeket én is szoktam használni : [link] . Még ezekkel is jobban jársz,mint a fagyasztott dolgokkal :) Ha kell valami segítség írj :)
2013. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen tele van mindenféle adalékanyaggal, csak éppen az nincs benne, ami kellene.

Nem olyan nehéz megtanulni az egyszerűbb ételek elkészítését.

2013. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
[link] :)
2013. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 DeAnn ***** válasza:
pulykanuggets, én imádom. hozzá franciasaláta. lehett kapni fagyasztott franciasaláta vagy mexikói saláta alapot, megfőzöd, teszel hozzá kockára vágott hagymát, tejfölt majonézt, sót, borsot és kész is. hidegen a legjobb.
2013. okt. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A fagyasztott panírozottakból csak azt vedd meg, amelyek nem darált-pépesített-összezutyult alapanyagokból készült, mert nem tudni mi minden van benne.

Ha biztos vagy abban, hogy valóban az eredeti csirkeszárny, csirkecomb, vagy mellehúsa szeletben van belerakva a csomagba, akkor azt nyugodtan hazaviheted, és amikor kell, csak előveszel belőle amennyi kell.

A kis tallérok és hasonlók már nem tudni mikből lett összerakva!

A dobozos, üveges, zacskós kész- és félkész ételek tele vannak tartósítószerekkel, adalékanyagokkal, ne adj isten színezőkkel és még ki tudja mikkel.


Jó még, ha haltörzset veszel, kienged, átpucolod, átkapargatod, besózod, ízlés szerint fűszerezed, és panírozod = liszt-tojás-zsemlemorzsa, biztos lehetsz benne, hogy semmi olyat nem eszel, ami "nemkívánatos" lenne. De valójában ha a nyers csirkecombot, mellehúsát, vagy éppen a sertéshúst ugyanígy elkészíted, és kiderül, hogy mégiscsak tudsz te sütni-főzni! :))))

2013. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En sem vagyok konyhamester,sokszor eszem felkesz kajat,es azt tapasztalom,a minosegen ez esetben rengeteg mulik. Iglo halrudakat szoktam venni, sajttal toltott pulykamellet, csirke nuggetset, turos derelyet, turogombocot,nudlit. Mindig megnezem az osszetevoket! Illetve a dr.oetker csaszarmorzsa es vanilias tejberizs alapot!
2013. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez Horváth Ilona eredeti "nagy" szakácskönyve. Ha bal oldalt nézed, ott a tartalomjegyzék. A konyhai tudományok részletesen, kezdőknek is érthető módon, A-Z-ig minden benne.

Én sok mindent megtanultam édesanyám mellett, mégis amikor a saját konyhámban "tündérkedtem", bizony sokszor elővettem. :))))


Amíg nem találod meg az üzletben ezt az eredeti nagy-könyvet addig töltsd le magadnak ezt, és érdemes olvsgatni benne.

2013. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az Aldiban vettünk "retro" bélszínrolót. Hát nem hasonlít a régire, főleg elolvasva az összetevőket, de azért meg lehetett enni.
2013. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kinek nem tetszik Horváth Ilona szakácskönyve?

Ha tud annál jobbat ajánlani a kérdezőnek, legalább írja ide!

Vagy csak úgy "hülye-gyerek" módjára pontozgatunk?????

2013. okt. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!