Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van olyan virsli ami tényleg...

Van olyan virsli ami tényleg nem tartalmaz húst?

Figyelt kérdés
Vagy ez hülyeség?
2013. nov. 8. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen ::
2013. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen van!
2013. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mostanában már azt kérdezem, hogy van olyan, amelyik igen. :-))) Persze ez vonatkozik a párizsikra is, mert amit egyik nap vettem (nem is volt nagyon olcsó fajta), abban csak a szója ízét éreztem.
2013. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szójából készül az ilyen "gerze-mürze".


NEM VAGY HÜLYE!:DD

2013. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyne, csak olyan van! :D


Egyébként ha tartalmaz is valami állati származékot, az többnyire igencsak messze áll a valódi hústól, ellenben mindenféle húsipari maradék, bőrke-szőrke és társai megtalálhatók benne szépen ledarálva, amit aztán ízfokozóval, szójával varázsolnak emberi fogyasztásra alkalmassá (mondom ezt úgy, hogy mindennek tudatában is szeretem a virslit).


Mindenesetre a virslihez hasonló jellegű szafaládéban és krinolinban talán még annyi hús sincs, mint a virsliben, ezekben már valóban rossz minőségű hússzármazék kerül (már ha egyáltalán kerül bele valami a fent említett adalékanyagokon kívül) és mennyiségre abból is minimális.


De a csomagoláson fel kell hogy legyen tüntetve, hogy mennyi hússzármazékot tartalmaz (már amennyiben tartalmaz egyáltalán húst) az adott termék.

2013. nov. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem eszek húst, meg lehetőleg semmi olyat ami állatból származik, csak ennyi az egész
2013. nov. 10. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!