Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért mondják az Oreo kekszre,...

Miért mondják az Oreo kekszre, hogy a világ legfinomabb keksze, mikor szerintem a mi Pilótánk semmivel sem rosszabb?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ez ízlés dolga, de tény, hogy az Oreo körül nagy lelkesedés van, nyilván a jóval nagyobb piac s emiatt sokkal több reklám, nagyobb ismertség, jóval jelentősebb Netes jelenlét miatt is.

Ami engem illet, Pilótát rég ettem, Oreót viszont nem sokszor, engem nem bűvölt el. Nem rossz, de nem egy csoda. Ha a Pilóta hasonlít régi önmagára, akkor leelőzi a szememben, az Oreo viszont jól néz ki, kedvelem az erős kontrasztot (de a Pilóta se csúnya és keksznél az íz fontosabb).

2013. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Korábban 1.5 évig dolgoztam oreo keksszel egy bárban, ahol milkshake-et készítettünk belőle és már elsőre is jobbnak tartottam a Pilótát, az oreo MO-n azért olyan rohadt nagy szám mert nem nagyon van a boltok polcain, semmi másért.
2013. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

En azt gondolom, h nem, h semmivel sem rosszabb a Pilota, hanem klasszisokkal jobb!!!

Fogalmam sincs, miert van az oreo felfujva.

Az en masik titkos favoritom a tejcsokis Digestive's a McVities-tol. Na, az keksz.

2013. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy finomabb, de nagyon finom az tény!
2013. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Pilótát nem ismerik :)

Régen sokat kajtattam utána, mire találtam valahol és megkóstoltam... hát a nagy hype után, ami körülötte van, hatalmas csalódás volt. De Végül is alapvetően nem rossz :)

2013. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
En azt nem ertem miert hasonlitjak egymashoz a kettot. Teljesen mas izvilag,max a forma hasonlit. En mindkettot szeretem,de az oreot talan egy kicsit megis jobban,mert a pilota hihetetlen tomeny nekem.
2013. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
76%
mert ha nem eszel oreot, akkor nem vagy menő. Én Németországban élek és itt is nagyon sztárolják az oreot, pedig szerintem borzasztóan tömény… de hát tudjuk, hogy jól mutat instagramon, meg tumblrön.
2013. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!