Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit egyek olyankor ha későn...

Mit egyek olyankor ha későn este éhes leszek, de hízni nem szeretnék?

Figyelt kérdés
Valami amiben nagyon kevés kalória van,este sem hízlal. Igazából fogyni próbálok, ezért csak mértékkel eszem a vacsorát is,de néha este nagyon megéhezem, valami kellene amit ehetek.
2013. nov. 22. 22:26
1 2
 1/18 anonim válasza:
87%
almát, narancsot, pufirizs
2013. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

1db főtt tojás uborkával

sonkába töltött körözött

saláták, zöldségek

főtt vagy sült hús

cékla

túró vagy kefír

2013. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Moss fogat, mert akkor mindennek rosszabb íze lesz és nem fog jól esni a kaja. Vagy ha nagyon nem bírod, akkor egyél meg egy banánt, mert az elég laktató. Nálam bevált.
2013. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Sovány túrót, vagy valami szénhidrát menteset. Gyümölcsöt már nem nagyon kéne lefekvés előtt.
2013. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodtan ehet este gyümölcsöt is. Egészséges, laktat és nem hízlal úgy, mint a szénhidrát. Én is így fogytam 28 kilót 1 év alatt. Igaz nem hónapok alatt fogytam le, de azóta sem szedtem vissza.
2013. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jobb, ha elég laktató vacsorát eszel ahhoz, hogy ne éhezz meg utána...

A banános ötletet nem tartom rossznak, ha valakinek az elég. Elég kevés kalória, s a gyümölcs gyorsan megemésztődik. Ezt az este, sőt délután ne együnk gyümölcsöt elképzelést sosem értettem...

Én sem akarok hízni, sőt, fogyni akarok, most már nehezen megy, de tekintve a 2000 kalória fölötti bevitelemet és a napi szintű csokit, nem panaszkodom, jó nekem lassan is :D Nos, ha vacsora után éhes vagyok és történetesen van kedvem és energiám figyelni a táplálkozásomra (néha lazítanom is kell), akkor vagy gyümölcsöt eszem, vagy nyers zöldséget, esetleg egy szelet sajttal vagy tükörtojással. Én rendesen vacsorázom (az a 2 főétkezésem egyike, gyakran a nagyobb), úgyhogy annyi is elég.

Ha inkább mennyiségre vágyom, akkor teljesen jó a kedvenc salátámból egy tálnyi. Jégsaláta, uborka, paradicsom, egyéb nyers zöldségek, az íz, zsír és némi kalória kedvéért sült hagyma :D Finom, elvagyok vele egy ideig és ahhoz képest, hogy milyen kevés kalória, még egész laktató is, ha nem vagyok igazán éhes. De van még pár ötletem olyan alkalmakra, amikor nem salátára vágyom, hanem valami szárazabb és tartalmasabb harapnivalóra. Néha pár falat olajos magos valami többet ér, nem a 100 grammra vonatkoztatott kalóriatartalom számít ;)

Ötleteket lehet adni, de Neked kell kitapasztalni, mi működik, az emberek nagyon különbözőek e téren. (No meg az étrendjük is más lehet, ami szintén befolyásol.)

2013. nov. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat körül szoktam vacsizni,a Barátok közt közben pedig elrágcsálok egy almát.Nekem ez vált be esti éhség ellen.
2013. nov. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Vannak ezek a puffasztott, lapokba összepréselt gabonák.

Négyzet, kör alakú, búza, kukorica....

Sósat vegyél, a natúr elég rossz.

Ilyenből megszel 2-3 db-ot, megiszol egy pohár vizet, ez pont elég arra, hogy elűzze az éhséget, kalória viszont a legminimálisabb van benne.

2013. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Répát, uborkát rágcsálj el, vgy egy doboz natur jghurtot egyél.
2013. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
A fogyas ehseggel jar. Vagy fogyni akarsz, vagy enni,de a ketto nem megy este. Moss fogat, ragozz. Vagy ragd a kormod:)
2013. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!