Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit egyek olyankor ha későn...

Mit egyek olyankor ha későn este éhes leszek, de hízni nem szeretnék?

Figyelt kérdés
Valami amiben nagyon kevés kalória van,este sem hízlal. Igazából fogyni próbálok, ezért csak mértékkel eszem a vacsorát is,de néha este nagyon megéhezem, valami kellene amit ehetek.
2013. nov. 22. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

"Nyugodtan ehet este gyümölcsöt is. Egészséges, laktat és nem hízlal úgy, mint a szénhidrát. Én is így fogytam 28 kilót 1 év alatt. Igaz nem hónapok alatt fogytam le, de azóta sem szedtem vissza."


Nem értem, hogy aki nem ért a témához, az miért szakértőzik? Mi az, hogy nem hízlal úgy, mint a szénhidrát? :D

Akkor a gyümölcs az szerinted mi? Fehérje? Zsír?

A gyümölcs is ch, abból is az egyik legrosszabb fajta: cukor. Gyümölcscukor(fruktóz). Attól még, hogy a gyümölcs alapvetően egészséges a rost- és vitamintartalma miatt, még rohadtul nem diétás étel. Rengeteg cukrot tartalmaz, amelyre Te is rájöhettél, hogy hízlal.

Az esti étkezésből meg kell vonni a szénhidrátot, ha komolyan veszed a dolgod. A legjobb ilyenkor a lassú felszívódású kazein(pl. sovány túró). De megteszi a csirkemell+zöldség is.

De amúgy az egész napi kaja számít, tehát nem csak az esti étkezés(amelyet egyébként nem szabad elhagyni).

2013. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Ja és a fogyás nem jár éhezéssel, ahogy az egyik szellemi fogyatékos zseniálisan megfogalmazta. Le kéne már szokni a "minél kevesebbet eszel, annál jobb" teóriáról.

Azt hittem, már az emberek legalább kétharmada abbahagyta a hite gyakorlását az ilyen idiótaságokban. De azt veszem észre, hogy kb 90% az, aki még mindig a régi, jól bejáratott hülyeségeket mondja.

2013. nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

10:48-as!

Fáradt voltam már, amikor írtam, de továbbra is tartom, hogy nyugodtan ehet valaki este gyümölcsöt. Szénhidrát helyett pékárut akartam írni, hogy annál jobb.

Egyébként én egyáltalán nem éheztem, mégis fogytam. Sőt, tegnap megettem egy csomag pilótakekszet is egyszerre, ma pedig egy pizzát ebédre. Mozogni semmit nem mozgok. 172 cm és 51 kiló vagyok,mert nem úgy fogytam le, hogy x ideig mindent megvontam magamtól és éheztem.

Mikor ezt tettem, akkor egész nap a kaján járt az eszem és még többet zabáltam, ezért még többet vissza is szedtem. Lehülyézhetnek ezren is, akkor sincs értelme 1-2 hónapig koplalni, majd megint rendesen enni. A több, mint 20 kg TARTÓS fogyásom is engem igazol.

2013. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
7%

Leszarom... attól még hülyeség másra rátukmálni, mert neked bejött.

És ki mondta, hogy koplalni kell? Normális diéta kéne talán..

Mert az rohadtul genetika- és életmódfüggő, hogy ki mitől fogyhat. Te 20 kilót lefogytál ilyen módszerrel is, mert ezzel pont sikerült kalóriadeficitet elérned, és a tested zsírt égetett el.. Ilyen egyszerű :D

2013. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
BioTech USA boltban vegyél italport (L-Carnitine 500 mg),ami ilyen rószaszín dobozban van. 300 ml tejben vagy vízben elkevered,megiszod és garantálom,hogy nem leszel éhes.
2013. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Mi a fenéért inna este lefekvés előtt L-Carnitint és tejet? Diéta alatt a tejet alapból hanyagolni kell, mert a tejcukor az egyik legrosszabb amit ehetsz - a gyümölcscukor mellett. L-Carnitint meg súlyzós/aerob edzés előtt ~30 perccel kell enni és nem 500mg-t hanem 2000-2500-at.


Estére a legideálisabb 150-180g sovány túró. Az sok lassan felszívódó fehérjét (kazein) tartalmaz, ami hosszan tartó telítettséget okoz.

2013. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Furcsán fog hangozni: zöldségleves gazdagon: sok zöldséggel, petrezselyemmel tele. Mellette bármennyi is a lé, garantáltan nem kell mégsem éjszaka a wc-re szaladoznod. :-) Az okát nem tudom, miért. Most éppen hideg évszak van, kipróbálhatod. Én nyáron is csináltam anno, anyagi okokból. Következmény: rájöttem, hogy irtó jót tesz a szervezetemnek és telít a zöldségleves. Azóta is sokszor csinálom és jó melegen eszem. Holnap is ;-) Gyümölcshöz: a babán nagyon-nagyon egészséges, sportolóknak, kisbabáknak, mindenkinek. Viszont kimagasló a kalóriatartalma, ha édes, ha nem. A gyümölcsöket ezért nem érdemes egy kaptafa alá venni. Más: aki itt vagy máshol bunkózik másokra, mert más véleményük van, annak lehet igaza (ha egyáltalán), akkor is csak egy bunkó marad.
2013. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
pacalt vagy szilvásbuktát mert azt szeretem egyébként narancsot
2013. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!