Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik csíkos nutella finom?

Melyik csíkos nutella finom?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban (kb 10 éve) volt valamilyen csíkos nutella, aminek nagyon szerettem a fehér részét. Most vettem nosztalgiából valamilyen csíkosat, de tök más, nem jó az íze. Melyikről tudjátok, hogy fini, és hol lehet megvenni? :P

2014. jan. 14. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind! Kerek,szögletes, kicsi, nagy, pettyes, kockás, csíkos...
2014. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nutellából nem volt gagyi csíkos az a milky way de a fehér rész az olyan gagyi mint a fehér csoki
2014. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milkyway-nek volt régen marha finom mogyorókréme, szerintem te is annak az ízére emlékszel! Szerintem már nem lehet kapni Magyarországon! Én még nem találtam finom kétszínű nutellát. Sőt, szerintem a legfinomabb az igazi Nutella márkájú Nutella! A többi csak hamisítvány! :-) Kár, hogy drága! :-(
2014. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lidl-ben kapható, Mister Choc gyártótól való, üveges mogyikrémet szeretem.
2014. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit gyerekkorodban ettél az a MilkyWay krém volt! A Nutella mellett az volt a másik kedvencem! De sajnos azt már nem gyártják itthon!

Csíkos mogyorókrém ami finom is, nincs nagyon már!

2014. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a MW volt. Sajna már 5 éve nem gyártják. Sehol nem lehet kapni, se Magyarországon, se máshol :(
2014. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg a Milkyway volt. Már nem lehet kapni? neeeeeee ;((( :( a Lidl-östől a hideg kiráz, az nem is nutella, csak valami kakaós krém (?) :+O
2014. dec. 11. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!