Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik füszerkeveréknek van...

Melyik füszerkeveréknek van olyan ize, mintha faszénen sült volna a hus? Egyszer ettem valahol, és jó volt.

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

enyhén füstös íze van.

2014. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megyek megnézem, nincs-e benne laktóz.
2014. jan. 28. 09:48
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez nem jött be. Tejszármazékot tartalmaz. Ez nekem méreg! Valami más hasonló?
2014. jan. 28. 12:47
 4/15 mustafa33 ***** válasza:
Az a magyar nevű osztrák barbecue fűszersó amit Kotányi János után elnevezett cég gyárt ☺.
2014. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Három spárban kerestem /Sugár, Árkád, Kerepesi/ a Kotányi barbekut, de nem találtam. Ezer féle volt, de barek nem. Létezik egyáltalán? És van füstör ize? És nem laktózos? Előre is köszönöm a válaszodat.
2014. jan. 29. 13:32
 6/15 mustafa33 ***** válasza:
Létezik, laktóz ? ? ? nincs már meg itthon az eredeti csomagolása.
2014. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A knorrban biztos van tejszármazék, szója és tojás is. Szemüveggel néztem tegnap meg. A kotányit meg meg sem találtam, igy nem tudtam megnézni az allergéneket.
2014. jan. 29. 17:37
 8/15 mustafa33 ***** válasza:
100%
Az Đsszetevők közöt van, vagy a csomag alsó szélén figyelmezhtetésként így: A termék szója, tojás, tej nyomokat tartalmazhat. Ez nem azt jelenti, hogy van benne, csak azt hogy a csomagoló üzemben ezeket a termékeket is feldolgozzák és bekerülhet a termékbe a környezetből. És ha valami akkor ők védve vannak, mert szóltak. Most én sem azt mondom, hogy nyugodtan megeheted! csak hogy így nem találsz olyat amire ez nincs ráírva. Van itthon egy csomag megpucolt egyébbként természetes állapotú mogyoróm, azon is rajta van ez a figyelmeztetés, meg a mazsolán.
2014. jan. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nincs ilyen fűszer. Fűszerkeverékek, meg fűszersók vannak, de az nem fűszer, hanem mindenféle szir-sz*r és hozzá adva pár% fűszer.

Egy olyat kipróbálhatsz, ha hamis faszén ízt akarsz, hogy egy darab faszenet rakj a sütőbe, amikor sül a hús.

Tehát tepsit berakod az egyik polcra a rácsra és a sütő legaljába rakj egy ökölnyi faszén darabot valami alufóliára hogy ne gányolja össze a sütőt.

Ha felforrósodott a sütő benne a faszénnel, dobhatod be a húst is, viszont ilyenkor a húst ne fedd le, hogy át tudja venni a faszén ízét.


Hallottam olyan őrülteket, akik használták ezt a megoldást serpenyőben vagy lábosban is. Gyakorlatilag faszenet kaparnak egy késsel a kajába, hogy átvegye a füst ízt.

2014. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha a füst ízű dolgokat szereted, akkor ajánlom a természetes folyékony füstöt spray formában:

[link]


Vettem én is ilyent és kellemes íze van tőle az ételnek. Olyan, mint amikor eredeti füstölt élelmiszert eszel.

Az ára 700,-Ft körül volt.


Most találtam olcsóbban a neten.

[link]

2014. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!