Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy lehetnék biztos benne,...

Hogy lehetnék biztos benne, hogy jó a fagyasztott csirkecomb?

Figyelt kérdés

Ma vettem elő négy felső csirkecombot a mélyhűtőből, amit kb. egy hónapja vettem előre csomagoltan. Mindig megszagolom a húst, már csak megszokásból is és megmosom. Viszont nem vártam meg, amig teljesen felengednek, mert sietni akartam és éhes is voltam, így még félig fagyottan paprikásos lisztbe forgattam és betettem a sütőbe majdnem egy órára sülni.

Amikor kész lett megszagolgattam megint, és fura "hús" szaga volt, de ettem belőle. Nem kifejezetten büdös, csak mintha a csontnál hússzagú lett volna. Remélem nem volt semmi baja, kb egy órája hogy ettem belőle, nincs egyenlőre semmi bajom, sőt még éhes is vagyok, mert nem kívántam belőle többet. De kicsit aggódom..

A csirkemellnek nem szokott ilyen szaga lenni.. lehet csak a combnak van ilyen jellemző szaga? És elvileg fagyasztóban nem kéne megromoljon a hús

Valaki vélemény?

Köszi


2014. febr. 8. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod
2014. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél még belőle többet. Vagy lesz bajod, vagy nem, csak ilyen módon lehet kideríteni, hogy romlott volt-e.
2014. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lefagyasztva semmi baja nem lesz.. én éreztem már romlott hús szagot és ha valamennyire kiengedett azt megérezted volna mert olyan szaga van, hogy az ember kimenekül a lakásból!
2014. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy romlott volt, de ha még olyan hús szaga volt, akkor lehet hogy nem sült még át rendesen?
2014. febr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!