Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit szoktal nasizni/ nit adsz...

Mit szoktal nasizni/ nit adsz nasikêbt a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Epret szoktam, egyszerűen imádom! Mindig van a fagyasztóban, kicsit megmikrózva és mézzel lecsurgatva isteni. Gesztenyemézzel eszem, az állítólag segít a visszerek megelőzésében :)

Ha a boltban megkívánok egy csokit vagy valamit, azt sem szoktam megvonni magamtól. De erre ritkán, úgy kéthetente kerül sor.

Gyerekem nincs, de ha lesz, tuti megpróbálom őt is rászoktatni a gyümölcsözésre. A párommal már sikerrel jártam :)

2014. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nasizni gyümölcsöt szoktunk, vagy aszalt gyümölcsöt, ritkábban csokit de csak jó minőségűt magas kakaó tartalommal, esetleg joghurtot, túró rudit, vagy valamilyen általm készített sütit. A kisfiamnak is ezeket adom.
2014. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!