Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet, hogy allergiás vagyok...

Lehet, hogy allergiás vagyok a banánra?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem észre hogyha banánt eszem utána ég, mar, fáj az egész szám belül. Volt valaki így? Ha igen akkor mitől volt? Igazából nem annyira fontos csak feltűnt mert eddig nem volt ez és csak a banántól semmi mástól úgyhogy nincs felsértve meg semmi ilyesmi.. ilyen hirtelen kialakulhatott allergia?

2014. febr. 16. 20:23
 1/3 pityubá' ***** válasza:
Lehetséges... Én a puliszkára vagyok allergiás, utána mindig megdagad a végbelem. Javaslatom, hogy hanyagold a banánt és próbálj átszokni citromra
2014. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyire volt érett a banán ? A nem teljesen érett banánban ugyanis oxalát tűkristályok vannak, amelyek mechanikai ingerként szúrnak és a leírtakat okozhatja. Csak teljesen érett (már barnás foltokat mutató) banánt ajánlott megenni.
2014. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig csak akkor eszem amikor már barnás :) köszönöm
2014. febr. 16. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!