Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért büdös a tojás? Auchanos...

Miért büdös a tojás? Auchanos és frissen vesszük, nem áll hetekig itthon, de folyton szaguk van a tojásoknak,30 db-os. általában nem szokott ilyen lenni a házi tojás, ezért nem értem ez miért ilyen. Vagy csak ez alapból ilyen? Más is észrevette már?

Figyelt kérdés
rá akarnak beszélni,hogy nyugodtan készítsek belőle kaját,mert múltkor már kidobtunk ugyan ezért 30 db-ot,majd vettünk újat,az is "büdös" volt,most pedig ismét vettünk és ez is az! :( tegnap már ettek belőle rántottát,mert szerintük ha romlott lenne,akkor az nagyon büdös lenne. és ez "csak" akkor olyan,amikor már felkeverem. most mi van??? :/ nem értem... a szavatossága még legalább 1-2 hétig nem jár le!
2014. márc. 3. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

nem friss már a tojás 1-2 hete már állhat boltban .

nem enném meg.

ezért nem szabad a multikban tojást venni.

Piacon frisset ,és házit.

2014. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja,és ránézésre nincs baja,egyben van a sárgája és nem folyik,de most a sütibe kéne 6db..és elég bosszantó,hogy ennyi tojást ki kell dobni!
2014. márc. 3. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak rémisztgetni de 3 hete Az auchanban akciósan vettem 60db tojást, és egyik nap délután azon kaptam magam hogy levert a víz, rázott a hideg, éjszaka lázam lett, utána jött egy hetes olyan borzasztó gyomorfájdalom hogy már azt hittem kórház lesz belőle, nem tudtam megenni semmit mert hánytam kifelé, hasmenésnél már csak víz jött a s*ggemből

Mivel volt itthon szalmonellája 2 embernek is régebben, így tudtuk hogy ez a baj, ugyanis az nap semmi olyat nem ettem tojáson kívül amitől ilyen rosszul lettem volna

21F

2014. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy esetleg a hűtőben van valami romló, penészes dolog? A tojások néha hajlamosak "magukba szívni" a szagokat, és az amúgy nem romlott tojás is penetráns szagot kapni a hűtőben bomló valamitől.
2014. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi,meggyőztetek,hogy rossz! és még engem néznek hülyének...
2014. márc. 3. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokk vidd vissza!!!
2014. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha romlott a tojás, akkor nem válik szét a fehérje a sárgájától! Ha szét válik, akkor nincs semmi baja a tojásnak!
2014. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acelsziv ***** válasza:
én réges rég nem veszek tojást multiból csak piacon
2014. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Tyúk miatt büdös a tojás.
2014. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!