Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen gyakran lehet szóját...

Milyen gyakran lehet szóját enni hogy ne legyen káros?

Figyelt kérdés
most gondolok arra hogy hetente,vagy havonta kéne fogyasztanom ha szükségét érzem,már rég nem fogyasztottam,egészséges életmódot folytatok de néha bizonyos ételekhez használni kívánom.amúgy mindennel eljátsszák hogy egészséges vagy egészségtelen,de a szójával óvatosan bántam mindig mert tudomásom szerint mi felénk nem úgy állítják elő ahogy kéne és ezért vannak káros hatásai,de valahol meg azt olvastam hogy mértékkel lehet csak enni.viszont több ételnek a hátoldalára az van írva hogy tartalmaz szóját vagyis majdnem mindig fogyasztunk.Ami a fogyasztást illeti szójaszószra gondoltam és tofura.
2014. márc. 10. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg szinte mindenben van, akik a legjobban ellenzik, azok eszik a legtöbbet. A tofu jobb, mint a granulátum, kocka, szójatej, heti 1-2 szer simán lehet.
2014. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Saját akaratodból egyszer sem. Úgysem kerülheted el, hiszen telenyomnak vele mindent. Jobb, ha el sem olvasod a termékek összetételét, mert a félelembe magába betegedsz bele.
2014. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!