Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lányok, fiúk. Miskolcon hol...

Icus43 kérdése:

Lányok, fiúk. Miskolcon hol lehet olcsón hidegtálat venni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány főre, milyen dolgokat akarsz rá?
2014. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

6 fő részére,gyors és egyszerű.Tojás,sonka,saláták,húsok,

pl: aszalt szilvás csirkemell,f saláta stb.Étvágy gerjesztő

de mégis egyszerű.

2014. márc. 24. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, hát ilyen mennyiségben szerintem úgy kéne csinálni, hogy megkeresni valami nagyobb helyet, (pl egyetem konyhája) ahol amúgy is valószínűleg csinálnak húsvétra ilyeneket, és akkor azokból lecsípnek mindenből egy kicsit, és összeraknak egy 6 fős tálat.


Mert 6 fő részére egyébként senki nem vesz fel rendelést, gondolj bele, ezek a kaják, amiket felsoroltál, mind olyan, hogy egy minimum adagot meg kell belőle csinálni. Pl egy tekercsnek 8-10 adag alatt hozzá se érdemes kezdeni.

Te felsoroltál 3-4 féle kaját, tehát fajtánként 1-2 adagot kéne belőlük csinálni.

Ezt így önmagában nem fogja bevállalni senki, csak olyan hely, ami amúgy is sokat gyárt, vannak készleten ilyen cuccok, és azokból összerakják.

Pl Kandik Feri, vagy az Egyetem...

2014. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1200-1500 körül számolj egy adaggal, de amit írtál mindenből egy kicsi, szóval lehet több is lesz.
2014. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!