Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nincs itthon semmi amit enni...

Nincs itthon semmi amit enni lehetne. Mit tegyek? Nagyon éhes vagyok.

Figyelt kérdés
Szóval van a hűtőben egy kevés margarin és ennyi.. ma még kenyérre sem tellett se zsemlére se semmi, ebéd se volt. Mit tegyek? Nagyon éhes vagyok, tegnap még volt egy kis zsír aztán elfeleztünk anyával egy szelet kenyeret.
2014. márc. 30. 14:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
57%
Előző válasz! xDDDDDDD Feldobtad a napomat! ;DD
2014. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan adj el valamit vagy kérj kölcsön valakitől egy kis ennivalót (szomszéd v. nagyszülők?).
2014. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 doboszoli ***** válasza:
100%
Ha el jössz érte, szívesen csomagolok Nektek kiadós vacsorát. Mást nem tehetek.
2014. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik próbáltak értelmes választ adni, először is a számítógép és internet nem otthon van, hanem a könyvtárban.

Anya munkanélküli segélyt kap ami 28 ezer Ft + még amit levonnak belőle.

Másodszor senkit nem pontoztam le, mivel egészen idáig csak olvastam meg tanultam, mert holnap már suliba kell mennem.


És ne haragudjatok, de nem fogok az utcára azért állni, hogy pénzt keresek, dolgozni meg még nem tudok menni 15 éves vagyok.

2014. márc. 30. 19:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Anyukád miért nem dolgozik? Nagyszülők?
2014. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg anyudat, hogy ő mit eszik?

Valószínű ő is éhes, valószínű tud róla, hogy te is éhes vagy. Sőt biztos vagyok abban, hogy ő is azon igyekszik, hogy valami kaját/ebédfélét felhajtson nektek ebédre.

Beszélj vele!

2014. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!