Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hányszor egyek naponta? és...

Rózsikaa kérdése:

Hányszor egyek naponta? és mit? . (amitől le fogyok )!?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
15-16 szor naponta. Lehetőleg minnél zsírosabb, cukrosabb kajákat! Közeleg a nyár és kivillannak a hurkák, hogy fogyni akarsz? Hát anyukám sok sikert!
2014. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hahha .légyszi a te véleményed nem kértem,meg amugy nemis vagyok olyan kövér de mind1 :DDD te bornyú
2014. ápr. 8. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Ketorankent zoldseget es gyumolcsot. Nyersen, parolva, fozve, reszelve. Csak ugyelj ra h meglegyen a napi 1000 kaloria.
2014. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bumbi02 ***** válasza:
39%

A híresztelésekkel ellentétben, teljesen mindegy mit eszel. Ehetsz csülkös bablevest, marhapörkölttel, meg ehetsz egésznap salátákat, sovány húsokat, zsírszegény ételeket.


A lényeg azon van, hogy több kalóriát égess el, mint amennyit beviszel. Voilá. Máris fogytál. Ennyi a titok. No persze, sokan lusták ahhoz, hogy a fogyásért mozogjanak is, ezért inkább önsanyargató diétákba kezdenek. Sokkal könnyebb sokrétűen táplálkozni, és mellette sportolni. Közel másfél év alatt 20kg-tól szabadultam meg, úgy, hogy közben sose figyeltem arra, hogy hány kalóriát tartalmaz az előttem lévő sertéssült.

2014. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
előttem lévőnek van igaza, mozogni kell
2014. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mit eszünk, inzulinválasz, kit mi mennyire laktat, ilyesmik miatt. Én pl. szénhidrátdús táplálkozással nem tudok fogyni (nyilván menne, ha kevés kalóriát vinnék be, de az nálam esélytelen). Átalakítva a makrotápanyagok arányát máris ment és sokkal energikusabb is voltam. Persze nem vagyunk egyformák, kinek mi a célravezető.

Hányszor? Ezt sem lehet megmondani. Van, aki napi 1, van, aki napi 6 étkezéssel fogy.

A szénhidrát- ÉS zsírdús étrend nem segít a fogyásban. A szénhidráttól sokan éhesebbek lesznek és többet is esznek. Még ha igaz is lenne, hogy csak a kalóriabevitel számít, akkor is úgy kéne összeválogatni az ételeket, hogy ne csak megkapja a tested, amire szüksége van, de lehetőleg lakj is jól, s eme szempontból nagyon nem mindegy, mit eszel.

2014. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bumbi02 ***** válasza:

Még ha igaz is lenne, hogy csak a kalóriabevitel számít, akkor is úgy kéne összeválogatni az ételeket, hogy ne csak megkapja a tested, amire szüksége van, de lehetőleg lakj is jól, s eme szempontból nagyon nem mindegy, mit eszel.


Az ember alapvetően úgy táplálkozik, hogy a szervezete minden szükséges tápanyagot megszerezzen. Kísérlettel bizonyították. (gyerekeknek azt mondták hogy azt ehetnek amit csak akarnak, eleinte nagyon sok csipsz, és édesség került eléjük, de aztán megkívánták a húst, az zöldséget, a gyümölcsöt, és beállt a szervezetük arra, hogy megszerezzen minden szükséges tápanyagot).

Tehát amíg valami trendi diétának neki nem áll az ember, és ösztönösen táplálkozik, addig meg szerez minden tápanagot. Emellé kellő mozgás, máris fogyást idéz elő. (és még a kondi is fejlődik)

2014. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Elnézve az embereket, ez sokaknál nagyon nem működik... Teljesen kiegyensúlyozatlanul képesek táplálkozni nagyon sok éven át. Fogyókúrában pedig aztán végképp előfordul, hogy a legalapvetőbb dolgok is sérülnek. Az ember elég buta állat képes lenni, szomorú, de így van.

Jó esetben persze működnek az ösztönök, a test-agy kommunikáció :)

2014. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Juliusz48 ***** válasza:
Napi 5-6 étkezéssel, ha nem laksz jől, akkor valószínűleg jól étkezel. Ha ezt még változatossá is teszed sok gyümölccsel és zöldséggel már jő úton haladsz. Persze a mozgás a lényeg, ami sokkal könnyebb, ha nincs jól megpakolva a gyomrod. Arról nem is beszélve, hogy jólakva, egy időre a gondolkodás is korlátozódik.
2014. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!