Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi van egy GYROS-ban?

Mi van egy GYROS-ban?

Figyelt kérdés
Úgy értem mik a hozzávalói
2014. ápr. 26. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2014. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

:'D [link]

Használd az agyad és használd a GOOGLE-t is :'D

(most tuti leszavazol ezért xD)

2014. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Sali, hagyma, uborka, paradicsom, fokhagymás szósz, csípős szósz, hús (birka, sertés, szárnyas opcionális)

Van aki káposztával csinálja, de lehet bele tenni, amit csak akarsz, sajtot, bacont, gombát is.


Nekem görögben volt egy kedvenc helyem ott a pita ilyen lángos szerűség volt, abba rakta a húst, paradicsomot, hasábkrumplit öntetet, és úgy tekerte össze (NEM tortilla volt!). Azóta sem ettem olyan jó gyrost, mint ott.

2014. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Változó, hogy mit raknak bele!


Ha pitában kéred akkor pita, hús (borjú, csirke, sertés, tonhal,), zöldségek (paradicsom, hagyma, saláta, uborka, káposzta,), és szószok (tejfölös, tejfölös fokhagymás, tzatziki, kapros, csípős, házi szósz,).


Ha tálban kéred akkor a köret sült krumpli, rizs, saláta lehet.

2014. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!