Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi történt a savanyúpaprikával...

Mi történt a savanyúpaprikával, hogy olyan, mintha szénsavas lenne?

Figyelt kérdés
Kinyitottam egy üveg savanyúpaprikàt, és meglepve tapasztaltam, hogy szinte kilőtte a fedelet, majd mint a szénsavas italok, elkezdett felpezsegni. Ez mit jelent, illetve mi a felelős ezért?

#paprika #befőtt #savanyú #savanyúpaprika
2014. ápr. 29. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy hogyan tetted el. Vagy megforrt, akkor jobb kidobni, vagy van olyan recept, ahol szódabikarbóna is kell bele, akkor normális.
2014. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A levét leöntöd,és ha nem túl puha megeheted.De ha ízlik, mindenképp.Kutya bajod belőle.
2014. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem én csinàltam. Maguk a paprikàk vannak felfújòdva. o.O
2014. ápr. 29. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Megerjedt, dobd ki, mert hasmenést kapéhatsz tőle. Takán kosz került bele gyártáskor, vagy nem jól volt lezárva, lejárt a szavatossága, stb.
2014. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megforrt, megecetesedett, az ízén is érzed, hogy csípősen savanyú.Felelőst ne keressél, mert bármi lehet, egy kis piszok a paprika csumájánál, egy kis hézag maradt lezáráskor, szóval bármi.

Ha nekem volt ilyen, sajnos ki kellett dobni, mert élvezhetetlen volt.

2014. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes. Amúgy én nem értek hozzá, hogy kell eltenni az ilyeneket, és hogy egy minimális piszok hogyan, s miért képes ilyesmire, csak még nem tapasztaltam soha ilyet, azért tettem fel a kérdést. Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 30. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!