Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen jó kakaóport tudtok...

Milyen jó kakaóport tudtok mondani alacsony vagy közepes áron aminek azért minősége is megfelelő?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a Nesquik finom, de kollégista vagyok és valami pénztárcabarátabb alternatívát keresnék.

2014. máj. 14. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Noname holland kakaópor, 1 kilós kiszerelésben pl a Metroban tudsz venni.


Mondjuk ez konkrétan kakaópor, nem ilyen cukrozott instant foskupac mint a neszkvikk, szóval keserű is, meg rosszul oldódik.

Viszont tiszta kakaó, nem csak nyomokban tartalmaz, ár/érték arányban ezerszer veri a neszkvikket.


Ha meg ilyen instant bohóckodás kell, akkor irány a piac, szlovák, ukrán cuccok között vannak jók jó áron.

2014. máj. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nesquik egy át.baszás. Annyi a titka, hogy tejpor van benne szóval ha noname kakaóból keveset használsz, ugyanaz az eredmény, töredék árért.
2014. máj. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milka
2014. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hollan kakaópor a legjobb, igaz drágább, mint a többi, de kevesebb is kell belőle ey kakaóhoz.
2014. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a jó öreg "macskásat" szeretem. :) (Szerencsi)

[link]

2014. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magam ezeket eszem, de ezeket csak külföldről tudod beszerezni.:

[link]

[link]

De idehaza is kapni jókat. :

[link]

[link]

Én idehaza a bionom oldalit javaslom.

2014. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!